facebook

Kährs - podłogi trójwarstwowe

Producenci » Kährs - podłogi trójwarstwowe

Szwedzka firma Kährs wytwarza drewniane podłogi trójwarstwowe wysokiej jakości od przeszło 60 lat. Kährs to nie tylko jeden z najbardziej kompetentnych i doświadczonych producentów podłóg drewnianych na rynku, ale również jednen z najbardziej nowatorskich. To właśnie zestawienie długoletniej tradycji i wykorzystanie nowoczesnych technologii uczyniło z niej lidera na skalę światową. Uważa się, że Kährs jest jedną z najnowocześniejszych firm przemysłu drzewnego na świecie.

 

Firma Kährs jest twórcą innowacyjnego złącza bezklejowego Woodloc, które w znacznym stopniu ułatwia montaż i skraca czas niezbędny do instalacji podłogi. Woodloc jest obecnie najbardziej zaawansowanym technicznie złączem na rynku, pozwala na staranne i solidne spasowanie desek, co wyklucza powstawanie szpar pomiędzy nimi, przez cały okres eksploatacji podłogi. Ponieważ drewno jest materiałem naturalnym, który rozszerza się i kurczy pod wpływem zmiany wilgotności powietrza, takie rozwiązanie uodparnia połączenie między deskami na działanie dużych sił rozrywających. Woodloc® na podstawie badań dowiódł, że znosi działanie takich sił znacznie lepiej, niż złącze tradycyjne. Całe złącze jest skonstruowane w drewnie i zintegrowane z deską bez wdrożenia dodatkowych materiałów.

Kährs oferuje deski o dwóch grubościach – parkiet trójwarstwowy 15 mm oraz Linnea 7 mm – które są również doskonałym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe.

Firma Kährs w procesie produkcyjnym zachowuje równowagę pomiędzy poszczególnymi warstwami deski – warstwą wierzchnią, nośnikiem i warstwą spodnią – a także odpowiednio dobiera ich wymiary. Wszystko po to by wykluczyć mogące wystąpić deformacje spowodowane podatnością drewna na odkształcenia. Dzięki temu Kährs pozyskał do granic możliwości stabilny, odporny na odkształcenia produkt.

 

ZOBACZ AKTUALNĄ KOLEKCJĘ

 

Promocje

Kährs Dąb Como Lakier - cena 97 zł netto / m2


Kährs Dąb Verona lakier 2 pasmowa - cena 134 zł netto / m2

 

Kährs Jesion Vailia lakier - cena 89 zł netto / m2

Zobacz więcej