facebook

O firmie

Firma SkładBud założona w roku 1990, jest bezpośrednim importerem podłóg drewnianych produkowanych w szwedzkich fabrykach Kährs oraz Berg & Berg, a także ter Hurne i Parador. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz profesjonalnym montażu naszego produktu. Zawsze służymy fachowym doradztwem popartym wieloletnim doświadczeniem w branży.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę wysokiej jakości desek podłogowych, desek z litego drewna, podłóg trójwarstwowych, podłóg laminowanych i parkietów - w ponad 100 rodzajach w tym również z drzew egzotycznych pochodzących z Afryki, obu Ameryk i Azji.

 

Oferowane przez nas deski parkietowe są lakierowane lub olejowane - gotowe do ułożenia. Lakierowane 5-krotnie, bez użycia rozpuszczalników, formaldehydów i izocjanianu. Utwardzone są promieniami ultrafioletowymi. Grubość desek parkietowych: 20 mm, 15 mm, 14 mm, 13 mm, 10.2 mm, 7 mm. Wszystkie z 4-milimetrową warstwą ścieralną, co daje możliwość cyklinowania.

Posiadamy również szeroką gamę listew przypodłogowych w różnych kolorach, schody, oraz chemię budowlaną w konkurencyjnych cenach.

Świadczymy kompleksowe usługi parkieciarskie w oparciu o badania pomiarów jakości i wilgotności podłoża.

Nasza firma to nie tylko sprzedaż - to również fachowe doradztwo i pomoc w doborze materiałów, a także profesjonalny montaż - wszystko, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z ofert naszej firmy i przyszłej współpracy.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu sprzedaży:

 

ul. Bartycka 26

00-716 Warszawa

paw. A-BIS stoisko 653,

 

tel. 22 841 21 51,

kom. 721 29 80 94


Ostatnie realizacje:

  • Dąb Verona Szczotkowana Kahrs
    Dąb Verona Szczotkowana Kahrs
  • Jesion Gotland Kahrs
    Jesion Gotland Kahrs
  • Podłoga merbau Parador
    Podłoga merbau Parador
Promocje

Kährs Dąb Como Lakier - cena 97 zł netto / m2


Kährs Dąb Verona lakier 2 pasmowa - cena 134 zł netto / m2

 

Kährs Jesion Vailia lakier - cena 89 zł netto / m2

Zobacz więcej